pátek 2. srpna 2019

Soutěž o knihu Stephena KingaNakladatelství Beta mi nabídlo k recenzi Lisey a její příběh od Stephena Kinga a rovnou k tomu přibalili i jeden výtisk pro vás.
Zapojte se.

Podmínky:
1. Sledovat facebookovou stránku Karinga, ať vám neuniknou další připravované soutěže.
2. Zanechat komentář pod tímto článkem + nezapomeňte připojit kontakt na vás.
3. Můžete se zapojit i přímo na facebooku, tím pádem budete ve slosování dvakrát. :)

Lisey a její příběh není typický King a možná proto nebývá tak vysoko hodnocen. Na druhou stranu, kdyby knihu napsal kdokoli jiný, stala by se hitem. I když mi trvalo, než jsem se k ní dostala, po dočtení jsem opět musela před Kingem smeknout. Bylo to kouzelné, fantasmagorické, lidské a plné lásky bez pathosu.


Anotace: Lisey Landonová je vdova po slavném spisovateli Scottu Landonovi, nositeli mnoha literárních cen. Když se Lisey konečně po dvou letech od manželovy smrti pustí do vyklízení Scottovy pracovny, uvědomí si, jak velký kus jeho minulosti (a vlastně i minulosti, kterou prožili spolu), vytěsnila z paměti. Proč tomu tak bylo? Co ji donutilo spustit mezi přítomností a časem minulým neprodyšnou purpurovou oponu?
Teprve když se na scéně objeví šílenec a násilník Dooley, musí se Lisey vydat po stopách vlastních vzpomínek a zjistit, co to před sebou ukrývala. Tu cestu, kterou pro ni nachystal zemřelý manžel, musí podniknout - jinak nepřežije.
Lisey a její příběh, na první pohled historie obyčejného manželství, je strhující román napěchovaný silou a něhou, krvavý a zároveň nádherný. 

8 komentářů:

 1. Soutěžím ❤️ (Yuliya Faustova)

  OdpovědětVymazat
 2. Od Kinga som čítala naposledy Dallas 63 a toto vyzerá podľa anotacie tiež zaujímavo, ďakujem za super tip ���� (Wewe Bedečová)

  OdpovědětVymazat
 3. Soutěžím Yveta Ličková Facebook

  OdpovědětVymazat
 4. Soutěžím ♥ knihovna@obechnanice.cz :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Soutěžím ��❤️ facebook Kateřina Šikutová

  OdpovědětVymazat
 6. soutěžím doremi@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Soutěžím 😊 (Lucie Obořilová)

  OdpovědětVymazat
 8. King je můj favorit, takže ráda zkusím štěstí:)

  life-in-words@seznam.cz

  OdpovědětVymazat

Díky za komentář. Sleduj mě i na instagramu, ať ti neunikne žádná novinka.